صداقت بالاترین چیزهاست
انتقال فایل دانلود برنامه بیت تورنت

نویسنده: عاقبتی 05 آبان 1395

شاید براتون پیش بیاد که فایلی را در برنامه BitTorrent در حال دانلود دارید و مقدار زیادی از حجم فایل دانلود شده است و بدلیل خاصی نیاز دارید از فایل در حال دانلود پشتیبان (Backup) بگیرید و به کامپیوتر دیگری انتقال دهید، تا فایل در حال دانلود پاک نشود.


برای اینکار ابتدا باید فایل در حال دانلود را Stop کنید و بعد روی فایل کلیک راست کنید و گزینه Open Containing Folder بزنید تا به آدرس فایلی که در حال دانلود است بروید، البته اگر خودتون محل دانلود فایل را می دانید به آدرس مربوطه مراجعه کنید و دیگر نیازی به اینکار نیست.کل Folder که فایل شما در اون هست در فلش مموری یا هارد کپی کنید و به کامپیوتر جدید انتقال دهید. البته باید آدرسی که فایل را کپی می کنید دقیق مثل آدرس کامپیوتر قبلی باشد. به طور مثال: اگر در کامپیوتر اولی فایل در قسمت Download ویندوز هست، آدرس کپی کردن فایل در کامپیوتر جدید هم باید در همان آدرس Download ویندوز کامپیوتر باشد.

بعد از انجام اینکار باید آدرس لینک دانلود فایلی که در حال دانلود است را داشته باشیم، برای اینکار باید به برنامه BitTorrent مراجعه کنید و روی فایل در حال دانلود کلیک راست کنید و گزینه Copy Magnet URl انتخاب کنید. حال یک فایل NotePad در ویندوز باز کنید و این آدرس لینک دانلود را در آن کپی کنید و این فایل NotePad را Save کنید و در کنار فایل اصلی دانلود به کامپیوتر جدید انتقال دهید.بعد به کامپیوتر جدید مراجعه کنید و برنامه BitTorrent باز کنید و در منوی بالای برنامه گزینه Add Torrent File URL انتخاب کنید و در صفحه باز شده همان آدرس لینک دانلود که در یک فایل NotePad کپی کرده بودید را کپی کنید.در صفحه بعدی باید آدرس فایلی که به کامپیوتر جدید انتقال دادیم را بدهیم، حتی نام فایل هم باید مانند فایل کامپیوتر قبلی باشد. بعد از دادن آدرس فایل باید محتویات داخل فایل در قسمت سمت راست صفحه دیده شود. اگر محتویات فایل دیده نشد، شما یا آدرس محل دانلود را درست انتخاب نکرده اید و یا آدرس لینک دانلود درست کپی نشده است، با بررسی مجدد مشکل حل خواهد شد و براحتی می توانید دانلود فایل خود را در کامپیوتر جدید ادامه دهید.


همین حالا با ما تماس بگیرید

0919-1755223

Recovery Recovery