صداقت بالاترین چیزهاست
نصب اتوکد 64 بیتی روی ویندوز 32 بیتی

نویسنده: عاقبتی 05 آبان 1395

اگر ویندوز شما 32 بیتی است و برنامه ی اتوکد 64 بیتی دارید، این برنامه را نمی توانید بروی ویندوز 32 بیتی نصب کنید، اما با این روش ساده این مشکل برطرف می شود.


روش نصب :


1. قبل از نصب برنامه اتوکد باید ابتدا برنامه ای بنام Orca را از لینک زیر دانلود کنید و روی ویندوز نصب کنید.


لینک دانلود


2. بعد از نصب برنامه Orca، برنامه را باز کنید و به قسمت Load file یا Open file برید و فایل acad.msi که در فولدر برنامه اتوکد هست لود کنید.و در قسمت چپ برنامه لیستی از عنوان های مختلف می بینید، که باید به دنبال خط InstallExecuteSequence بگردید و این خط را انتخاب کنید و در سمت راست صفحه، در محتویات این خط بدنبال خطی بنام CheckFor64bitOs بگردید.و بعد از پیدا کردن روی اون خط کلیک راست کنید و این قسمت رو Delete یا Cut کنید و در آخر Save کنید و برنامه رو ببندید. 3. در مرحله بعد باید فایل Setup.ini که در فولدر برنامه اتوکد هست را با برنامه Notepad باز کنید.در این صفحه دنبال قسمت Platform Requirement بگردید و خط زیر را پیدا و حذف کنید :


PLATFORM=NO_WOW_64_PROCESS


و در آخر فایل را Save کنید.


حال شما دوستان می توانید براحتی برنامه های 64 بیتی مثل اتوکد 2007، 2008، 2009 روی ویندوز 32 بیتی نصب کنید.


نکته مهم : برنامه های 32 بیت روی ویندوزهای 64 بیت نصب می شوند ولی برنامه های 64 بیت روی ویندوزهای 32 بیت نصب نمی شوند و باید از روشی که در این آموزش هست استفاده کنید.


البته این روش برای همه برنامه ها بکار نمیاد و نکته ی دیگری که باید بدونید اینه که یه سری از برنامه های 32 بیت خاص هستند که بروی ویندوزهای 64 بیت نصب نمی شوند، ولی اکثرا نصب می شوند و مشکلی ندارند.


همین حالا با ما تماس بگیرید

0919-1755223

Recovery Recovery